top of page

IADE/DEGISIM

İade/Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde ürünü iade edebilirsiniz.  

Ürün iadesi yapabilmeniz için, iade sebebinizi e-mail (info@modernodds.com) aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve müşteri hizmetlerine "iade onayı” talebinizi iletmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler ne yazık ki işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bize göndermeniz gerekmektedir.

İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılarak, ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesap bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap bilgileri faturanızdaki isme ait olmalıdır. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır. Ücret iadesi kargo bize ulaştıktan sonra 5-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Ürün İade Koşulları;

-İadeler mutlak surette etiketli, orijinal ambalajıyla ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

-Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş, etiketi koparılmış ve orijinal ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

BEDEN DEĞİŞİMİ

Ürünü aldıktan sonra  beden veya renk değişimi yapmak isteyen müşterilerimizin ürünü yıkamadan ve giymeden  kargo ücretini karşılaması halinde, faturasıyla beraber 30 gün içerisinde ürünü iade edip, aynı ürünün farklı bir bedenini sipariş etmeleri gerekir. Bu sebeple tüm iade koşul ve şartları değişim sürecinde de geçerli olmaktadır.


Hasarlı Ürün

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunuyorsa; info@modernodds.com mail adresimize mail atabilir veya 0532 516 01 22 numaralı telefon hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Hasarlı ürün bildirimlerinde detaylı araştırmaya ihtiyaç duyacağımızdan dolayı, ürünü ambalajını ve faturasını atmamanız ve mümkünse fotoğraflamanızı rica ederiz. En kısa sürede durumu inceleyerek tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

 

Her Türlü Sorunuz İçin;

Hafta içi 09.00 / 17.00 arası

Mail Adresimiz: info@modernodds.com

Telefon numaramız: 0532 516 01 22

Adres: Akıncılar mah. Ata sk. Umman Apt. NO 24 D Güngören İstanbul Güngören İstanbul Türkiye

bottom of page